9 Kolejka rundy jesiennej
Nadchodzi ten dzień. Dzień, na który czekają wszyscy miłośnicy B- klasowej piłki w naszej okolicy. Starcie dwóch najlepszych drużyn obecnego sezonu, które do tej pory zanotowały na swoich kontach komplet zwycięstw.
UKS Piast Jaźwina, czyli obecny lider rozgrywek na swoim koncie zgromadził komplet 24 punktów. Bilans bramkowy niedzielnych gospodarzy to 62:11. W poprzednim spotkaniu nasi przeciwnicy bezproblemowo uporali się z Mościskiem wygrywając 7:0, natomiast ich poprzedni mecz na własnym obiekcie to zwycięstwo 9:0 z Wirami.
Nasza drużyna przed tym meczem znajduje się na drugiej pozycji w ligowej tabeli, a na swoim koncie posiada 21 punktów. Bilans bramkowy ekipy z Makowic to 43:5. W poprzednim meczu nasz zespół pokonał Burkatów 6:0, natomiast ostatnie spotkanie wyjazdowe to zwycięstwo w Dobrocinie 4:1.
W poprzednim sezonie nasze drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie z rożnym skutkiem (jesienią 2:2, wiosną 6:0 dla ówczesnych gospodarzy z Makowic).
Jak będzie tym razem? Która z drużyn pozostanie niepokonana? Kto zostanie mistrzem jesieni?
Na te pytania poznamy odpowiedz już w niedziele, natomiast Was serdecznie zapraszamy do typowania wyniku tego meczu już jutro!
- 30.10.2022
- boisko w Jaźwinie