Lider jest nasz ! 3 punkty po stronie Makowic
Tak! Tak! Tak! Podtrzymujemy świetną passę zwycięstw i wskakujemy na fotel lidera!
Dzisiejszy mecz należał do tych spod znaku walki o każdy centymetr boiska, jednak ten obrót spraw bardziej pasował naszej drużynie, która pokonała UKS Piast Jaźwina 3:1 (1:0). Dwa naprawdę piękne gole w wykonaniu naszych zawodników padły w tym meczu. Nie można zapomnieć o docenieniu kibiców obu drużyn, który dali dziś naprawdę świetne wsparcie swoim ulubieńcom. My oczywiście w głównej mierze dziękujemy naszym za obecność, za głośny doping i wspaniałą atmosferę, dla takich meczy gra się w piłkę!
Bramki dla naszej drużyny zdobyli :
- Krzysztof Duma x2
- Rafał Ludwik
Brawo drużyna!
- Mamy również zwycięzcę naszego typera, a jest nim Wojtek Duma, który dokładnie wytypował wynik, a także pierwszego strzelca meczu. Zapraszamy do wiadomości prywatnej.