PRZEŁAMANIE

PRZEŁAMANIE

Po trzech nieudanych meczu wreszcie przyszła pora na przełamanie. Wreszcie nasza drużyna znów zaczela atakować , wreszcie sporo akcji ofensywnych , wreszcie oddajemy strzały , wreszcie strzelamy bramki , a co najważniejsze - wreszcie wygrywamy mecz !! Po dość dobrej pierwszej połowie nasza drużyna prowadzi 2:0 po bramkach R.Piecha po podaniach od Piotra Zająca i Mateusza Królika. W pierwszej połowie także naszą druzyna nie strzeliła rzutu karnego . Po przerwie to goście jednak zdobyli bramkę . Następnie ciąg dalszy "show" w wykonaniu Radka Piecha , w drugich 45minutach dołożył on kolejne trzy bramki (asystowali : Krzysztof Duma oraz Piotr Zając ) . Goście natomiast dołożyli dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 5:3 . Było to dla nas bardzo ważne zwycięstwo i bardzo ważne trzy punkty. Znów jednak razaca ilość błędów nie pozwala spokojnie prowadzić meczu przez naszą drużynę . Przez błędy własne nasza drużyna musiała się zmagać zmagać dużą ilością kontratakow , co z lepszą drużyną skończyło by się bramkami dla naszych przeciwników . Cieszą punkty , cieszy zwyciestwo jednak należy wyciągnąć wnioski ze straconych bramek (wszystkie po błędach własnych ) . Kibicom dziękujemy za dość liczne przybycie na dzisiejsze spotkanie oraz zapraszamy na niedzielny mecz, kiedy to nasza drużyna mierzyc się będzie w Slupicach z miejscową Delta.