5 Kolejka rundy jesiennej
Przed nami 5 kolejka rozgrywek, w której nasza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie z LKS Dobrocin.
Najbliższy przeciwnik to 5️⃣ drużyna w ligowej tabeli, która po czterech meczach zdobyła 6 punktów. Bilans bramkowy niedzielnych gospodarzy to 11:13. W poprzednim pojedynku Dobrocin uległ na wyjeździe Jaźwinie, a poprzednie starcie na własnym obiekcie to porażka 5:3 z Burkatowem.
Makowicki zespół kolejny raz przystępuje do swojego meczu z pozycji lidera, mając na swoim koncie komplet 12 punktów. Dorobek strzelecki naszej drużyny to 28:3. W poprzednim meczu wygraliśmy z Oleszną 5:0, natomiast poprzednie spotkanie wyjazdowe to zwycięstwo 5:3 z Piskorzowem.
W poprzednim sezonie mecze z Dobrocinem były słodko-gorzkie, bowiem w rundzie jesiennej na własnym boisku przegraliśmy 3:1, a wiosenna potyczka w Dobrocinie zakończyła się naszym zwycięstwem 3:0.
Jak będzie tym razem? Czy uda się przedłużyć serie zwycięstw? Czy może Dobrocin postawi poprzeczkę tak wysoko, że wrócimy bez punktów?
Na te pytania poznamy odpowiedz już w niedziele, natomiast Was zapraszamy już jutro do typowania wyniku tego meczu.
- 02.10.2022
- boisko w Dobrocinie