Przed nami ostatnia kolejka sezonu 2022/23, w której zmierzymy się z UKS Piast Jaźwina. Stwierdzenie „mecz o mistrzostwo B-klasy” w tym przypadku nabiera całkiem innego znaczenia, ponieważ ten mecz wyłoni zwycięzcę tegorocznych rozgrywek.
Najbliższy przeciwnik to obecnie 2 drużyna w ligowej tabeli, która po 17 kolejkach zgromadziła na swoim koncie 45 punktów. Bilans bramkowy Piasta to 100:20. W poprzednim spotkaniu wygrali 6:1 z Burkatowem, natomiast ich ostatni wyjazdowy mecz to zwycięstwo 7:0 z Wirami.
Makowicki zespół przystępuje do tego meczu z pozycji lidera tabeli z dorobkiem 46 punktów. Bilans bramkowy naszej drużyny to 81:16. W poprzednim meczu zremisowaliśmy 1:1 z Burkatowem, natomiast ostatni mecz rozgrywany na własnym obiekcie to zwycięstwo z Dobrocinem 5:0.
W poprzednim meczu pomiędzy naszymi drużynami padł wynik 3:1 dla ówczesnych gości z Makowic.
- Dla wszystkich, którzy są zainteresowani tym spotkaniem, ale z różnych przyczyn nie mogą pojawić się tego dnia na makowickim boisku świetna informacja. Cały mecz z komentarzem na żywo będzie transmitowany na oficjalnym kanale YouTube, a odpowiadać za transmisje będzie niezawodny Sportowy Wałbrzych TV.
- 11.06.2023