Koniec sezonu coraz bliżej, ale do tego momentu pozostały jeszcze dwa bardzo ciekawe mecze. Pierwszy z nich to derbowe starcie z Gryf Burkatów, które będzie jednocześnie ostatnim wyjazdowym starciem w tym sezonie.
Najbliższy przeciwnik to obecnie 8 drużyna w ligowej tabeli, która po 16 kolejkach zgromadziła na swoim koncie 13 punktów. Bilans bramkowy Gryfa to 38:61. W ubiegłym tygodniu przegrali na wyjeździe z Jaźwiną 6:1, natomiast ich ostatni domowy pojedynek to porażka z Wirami 1:2.
Na dwie kolejki przed końcem fotel lidera zajmuje makowicki zespół, który mając na koncie 45 punktów przewodzi ligowej stawce. Bilans bramkowy naszej ekipy to 80:15. W ubiegłym tygodniu nie mieliśmy okazji pokazać swojej formy, gdyż Wiry nie dojechały na mecz, natomiast ostatnie wyjazdowe starcie to zwycięstwo z Sokolnikami 3:0.
W poprzedniej rundzie, w bezpośrednim pojedynku górą byli ówcześni gospodarze z Makowic pokonując Gryfa 6:0.
- 04.06.2023
- boisko w Burkatowie