Do końca sezonu ligowego pozostały trzy kolejki, więc można stwierdzić, że znajdujemy się już na jego finiszu. Pierwszym z trzech ostatnich wyzwań będzie dla nas STEP Tąpadła-Wiry II.
Niedzielni goście to obecnie 6 drużyna w tabeli, która do tej pory zgromadziła na swoim koncie 18 punktów. Bilans bramkowy Stepowców to 38:45. W ubiegłym tygodniu Wiry uległy Jaźwinie 7:0, natomiast w swoim ostatnim wyjazdowym meczu wygrali 2:1 w Burkatowie.
Nasza drużyna do meczu 16 kolejki przystępuje jako lider rozgrywek mając na swoim koncie 42 punkty. Bilans bramkowy makowickiego zespołu to 77:15. W poprzednim spotkaniu wygraliśmy z Sokolnikami 3:0, ostatni mecz domowy to natomiast zwycięstwo 5:0 z Dobrocinem.
W ubiegłej rundzie pomiędzy naszymi drużynami górą byli zawodnicy z Makowic wygrywając 2:1 po bardzo ciężkim meczu.
- 28.05.2023