Dopiero co ekscytowaliśmy się powrotem rozgrywek ligowych w tym roku, a już jesteśmy za półmetkiem rundy wiosennej. Do końca sezonu 4 kolejki, a w grze o mistrzostwo ligi zostały trzy przewodzące jej drużyny. Nasz zespół w ramach 15 serii gier wybierze się na wyjazdowe spotkanie z LKS PŁOMIEŃ SOKOLNIKI.
Niedzielni gospodarze to 8 drużyna w ligowej tabeli. Do tej pory na swoim koncie zgromadzili 10 punktów, a ich bilans bramkowy to 31:54. W ubiegłą niedziele Sokolniki przegrały z Jaźwiną 5:0, a ich poprzedni mecz na własnym obiekcie zakończył się remisem 2:2 z Burkatowem.
Nasz zespół po zwycięstwie z Dobrocinem 5:0 ma już na swoim koncie 39 punktów i z bilansem bramkowym 74:15 przewodzi w ligowej tabeli. W poprzednim wyjazdowym spotkaniu wygraliśmy w Olesznej 7:2.
W ostatnim czasie Płomienie skrzyżowały ze sobą rękawice trzykrotnie. Dwa poprzednie pojedynki to zwycięstwa Makowic na własnym obiekcie (4:1 i 5:1), jednak spory niedosyt pozostawia porażka 1:2 na boisku w Radzikowie. Z pewnością nasz zespół zrobi wszystko, aby tym razem z boiska rywala wrócić z kompletem punktów.
- 21.05.2023
- boisko w Radzikowie