14 kolejka rundy wiosennej

Zaledwie dwa dni dzielą nas od meczu 14 kolejki, w której na własnym obiekcie podejmować będziemy LKS Dobrocin.
Nasz najbliższy przeciwnik to 4 drużyna w ligowej tabeli, która do tej pory zdobyła 24 punkty. Bilans bramkowy LKS’u to 35:32. W poprzednim spotkaniu Dobrocin przegrał na własnym obiekcie z Jaźwiną, natomiast ich ostatni wyjazdowy mecz to zwycięstwo 2:0 z Burkatowem.
Makowicki zespół to bezzmiennie lider rozgrywek. Po 13 kolejkach możemy pochwalić się dorobkiem w wysokości 36 punktów. Bilans bramkowy naszej drużyny to 69:15. W poprzednim meczu wygraliśmy 7:2 w Olesznej, natomiast ostatni pojedynek na własnym obiekcie to zwycięstwo 6:1 z Piskorzowem.
Poprzednie spotkanie rozgrywane pomiędzy naszymi drużynami to wyjazdowe zwycięstwo makowickiego zespołu 4:1.
- Przypominamy, że podczas meczu odbędzie się zbiórka dla Agata Salamon - wspólnie po zdrowe serduszko. Wszystkie szczegóły w poprzednim poście.
- 14.05.2023