uż w najbliższą niedziele nasz zespół uda się na wyjazdowe spotkanie z Sparta Oleszna, w ramach 13 kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy B.
Najbliższy przeciwnik zajmuje obecnie 5 lokatę w tabeli. Na swoim koncie Sparta zgromadziła 19 punktów i może pochwalić się bilansem bramkowym 24:42. W poprzednim spotkaniu ulegli w Jaźwinie 7:0, natomiast ich poprzedni mecz rozgrywany na własnym obiekcie to zwycięstwo 3:1 z Burkatowem.
Makowicki zespół po porażce 3:1 w Kątkach odpowiedział w najlepszym możliwym stylu, pokonując na własnym obiekcie Piskorzów 6:1. Po 12 kolejce jesteśmy liderem rozgrywek z 33 punktami na koncie i bilansem bramkowym 62:13.
W poprzednim meczu rozgrywanym pomiędzy naszymi drużynami górą byli ówcześni gospodarze z Makowic wygrywając 5:0. Nie można jednak zapomnieć, że Sparta na własnym obiekcie jest przeciwnikiem bardzo niewygodnym, o czym przekonaliśmy się jesienią poprzedniego sezonu przegrywając 3:1.
Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w niedziele.
- 07.05.2023
- boisko w Olesznej