Nadchodzi ten dzień, dzień na który czekali wszyscy nasi kibice, a więc pierwszy mecz w tym roku przed własną publicznością. W sobotnie popołudnie do Makowic zawita Boxmet Piskorzów.
Najbliższy przeciwnik po 11 kolejkach uzbierał na swoim koncie 10 punktów, co pozwala im zajmować 7 miejsce w ligowej tabeli. Bilans bramkowy ekipy z Piskorzowa to 25:35. W poprzednią niedziele przegrali na własnym obiekcie 4:2 z Jaźwiną, natomiast ich ostatnie wyjazdowe spotkanie to porażka 4:0 z Burkatowem.
Nasz zespół to wciąż lider rozgrywek z 30 punktami na koncie. Bilans bramkowy gospodarzy z Makowic to 56:12. W ubiegły weekend zaliczyliśmy porażkę z Kątkami 3:1, natomiast nasze ostatnie spotkanie na własnym terenie to zwycięstwo z Wirami 2:1 jeszcze w rundzie jesiennej.
W poprzednim starciu pomiędzy naszymi drużynami padł wynik 5:2 dla ówczesnych gości z Makowic.
Jak będzie tym razem? Czy zrehabilitujemy się za porażkę w Kątkach?
Dowiemy się już jutro!
- 29.04.2023