11 kolejka rundy wiosennej
Zaledwie dwa dni dzielą nas od kolejnych ligowych emocji na poziomie klasy B. W najbliższa niedziele nasza drużyna uda się na wyjazdowe spotkanie z LKS Sudety KĄTKI.
Najbliższy przeciwnik to obecnie 3 drużyna ligowej tabeli, która zgromadziła na swoim koncie 21 punktów. Bilans bramkowy LKS’u to 32:28. Sudety w świetnym stylu zainaugurowali rundę wiosenną, pokonując w ubiegłym tygodniu Jaźwinę 3:2
Makowicki zespół to niezmienne lider III grupy wałbrzyskiej klasy B z dorobkiem 30 punktów. Bilans bramkowy, którym może pochwalić się liderujący Płomień to 55-9. W poprzednim tygodniu pokonaliśmy Mościsko 7:2, natomiast nasz poprzedni mecz wyjazdowy to zwycięstwo 3:1 z Jaźwiną, jeszcze w rundzie jesiennej.
W poprzednim starciu pomiędzy naszymi drużynami góra byli ówcześni gospodarze z Makowic, pokonujący przyjezdnych 5:1.
Jak będzie tym razem? Czy uda nam się dołożyć kolejne zwycięstwo do swojego dorobku?
Przekonamy się już w najbliższa niedziele.
- 23.04.2023
- boisko w Kątkach