10 kolejka rundy wiosennej
uż zaledwie dwa dni dzielą nas od upragnionego startu rundy wiosennej. Po 160 dniach rozbratu wracamy na B-klasowe boiska, a rozpoczniemy wyjazdowym starciem z LKS Dąb Mościsko.
Najbliższy przeciwnik do rundy wiosennej przystępuje z 9 miejsca w ligowej tabeli. Zaledwie 3 oczka na koncie drużyny z Mościska, a bilans bramkowy to 12:49. W poprzednim meczu, kończącym rundę jesienną niedzielni gospodarze ulegli 5:3 z Dobrocinem.
Nasz zespół okres zimowy spędził na fotelu lidera rozgrywek i z tejże pozycji przystępuje do inauguracji rozgrywek. Bilans bramkowy makowickiej drużyny to 48:7. Po dziewięciu rozegranych do tej pory meczach nasz dorobek punktowy to komplet - 27 oczek. Rundę jesienną Płomień zakończył zwycięstwem 2:1 z Wirami.
Poprzedni mecz pomiędzy naszymi drużynami to pewne zwycięstwo 13:0, jednak nie zapominajmy, że Dąb potrafił być też dla nas nieprzyjemny choćby w rewanżowym starciu poprzedniego sezonu.
Jak będzie tym razem? Czy uda nam się wejść z przytupem w rozgrywki ligowe w nowym roku?
Na te pytania odpowiedz poznamy już w najbliższa niedziele.
- 16.04.2023
- boisko w Mościsku